NABÍDKA MLÁĎAT

Nabízíme k odběru dvě samičky z vrhu A. Bohužel se v rodině majitelky objevila alergie a tak si holky bereme zpět. Touto cestou bychom jim chtěly najít nový domov, který si určitě zaslouží. Holky jsou moc milé, rády si hrají, zdravé a krásné. Kvůli nestandardnosti znaků jsou pouze na mazlička. Mají 5 měsíců a jsou s VP (rodokmenem). Do nového domova je chceme umístit společně. Už od malička jsou na sebe zvyklé, takže to tak pro ně bude nejlepší. Pokud by někdo měl zájem, prosím ozvěte se nám.


Matka: Yamaha z TazManie (D, barmská, am. berkshire - nechovná)
Otec: Island Palpebra (S Dg, ruský modrý, solid - chovný I.)


Toto jsou zatím fotky holek jako malých, ještě u nás v ChS. Hned jak se k nám holčičky dostanou, nafotíme nové.

Odběr je možný kdykoliv v Brně, 21.2. na výstavě v Rychnově nad Kněžnou, po domluvě také v Praze či Ostravě.Awanessa de Loren

S Dg, barmská, varieberkAtilla de Loren

S Dg, siamská s hnědými znaky, berkshire


VRH C s PP

V pátek, 13.2. měla Dragonfly 23. den březosti. Stavěla si hnízdo, bříško již měla mírně pokleslé, avšak stále neporodila. Až kolem 13:00 sem si všimla trošky krve na ubrousku, který měla v hnízdě. Myslela jsem že porod začal, proto sem ji nechala v klidu a jen občas nakoukla. Nic se ale nedělo, více krve se neobjevilo. Ikdyž byla aktivní, jedla, pila, nedalo mi to a zavolala jsem na pohotovost, kde mi vet řekl, že máme čekat a sledovat, kdyby něco, ať zavoláme. Na Dračinku jsem dávala pozor skoro celou noc, nařídila jsem si budík na každé dvě hodiny. Když zazvonil budík ve 04:00 rychle jsem utíkala, abych se koukla co se stalo. Bohužel mě čekalo překvapení nemilé, Dragonfly porodila několik mrtvých miminek (odhadem 7, více jsem neměla sílu zkoumat :( ) Dračinka byla opět aktivní, bez jakýkoliv známek vyčerpání, opět pila a jedla. Asi další hodinu jsem čekala jestli se něco stane a pečlivě ji sledovala. Zdála se být v pořádku. V 9 hodin jsem přesto volala na pohotovost (kvůli možnosti že jsou v děloze mrtvá mláďata). Veterinář ji prohmatal a byla v pořádku. Pro jistotu jí dal vápník a poslal nás domů s tím, že vypadá dobře, ale kdyby začla krvácet, máme se opět zastavit.

Dragonfly byla celou tu dobu velmi statečná, dokázala sama porodit všechna miminka, u veterináře ani nepípla, byla moc šikovná a silná! Nyní je aktivní, žere a pije, po žádných potížích ani stopa, tak doufejme že je v pořádku :(

Tímto bych moc chtěla poděkovat holkám potkanářkám, které mi strašně pomohly, uklidňovaly mě a se vším radily (konkrétně Laire, Zatáčka, Helinka s Lejdynou a Dcerka a další...). Velký dík patří MVDr. Vladimíru Jeklovi (VFU Brno), který se o Dračinku dobře postaral a taktéž mi moc pomohl. Také děkuji všem kteří drželi a stále drží Dragouškovi palečky, moc si toho ceníme!

Popisky k potkánkům:
Volný / volná = Miminko je volné a můžete si jej rezervovat.
? = Čekáme na vyjádření. Můžete zkusit rezervaci
Rezervace = Mimčo je zadané.
Zamluvený / zamluvená = Miminko je definitivně zadané.

REZERVACE A ZAMLUVENÍ


Kontakt pro zamluvení:
Email: chsloren@seznam.cz
Icq: 224-535-594
Mobil: 773 079 393

Uveďte prosím:
 • Nějaké info o sobě.
 • O jakého potkánka máte zájem.
 • Také nás bude zajímat jaké máte zkušenosti s potkánky, jestli bude mít potkánek kamaráda, bude myšáček do chovu či "na mazlíčka" ap.


 • Info:
 • K potkánkovi dostanete: průkaz původu (nebo výpis předků - rodokmen), zdravotní kartu
 • Chovatelský servis je samozřejmostí.
 • Upřednostňujeme osobní odběr v Brně nebo Táboře. Jiná města jsou na domluvě - Praha, Ostrava.
 • Na emaily odpovídáme do 3 dnů.
 • _________________________________________________

  NOVINKY

  ODKAZY

  Chovatelské stanice

  Bebešin potkan
  Barevný rádce
  Genetické stránky
  Mimiseznam
  Potkaní diskuze
  Potkaní forum

  POČÍTADLO

  TOPlist

  IKONKY

  Milackove.net - internetovy psi a kocici utulek, utulky z cele CR